|
| Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan. |
|
|||||||
![]() |
|
|
Ämnesverktyg | Visningsalternativ |
|
|
|
|
#1 |
|
Medlem
Reg.datum: Feb 2009
Ort: Västerås
Inlägg: 1 901
|
Det där ser riktigt bra ur Lennart! Ska bli väldigt kul att se det i loket! För det kommer finnas i loket väl? Eller hur är det tänkt? (hur gör man annars förresten med lok som kanske inte har denna "ATC-panel" inlagd i hytten?)
__________________
//Joakim Wahlberg |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Veteran
Reg.datum: Nov 2001
Ort: Onsala, , Sweden.
Inlägg: 8 149
|
Så långt har vi inte kommit än!!! Men möjligen går ATC-systemet att ha som en separat "insticksmodul" till en befintlig hytt???? Men det är MYCKET långt dit!
__________________
"Det är kanske för sent att lära sig nåt nytt" - Bengan travesti LAn
|
|
|
|