|   | 
| Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan. | 
| 
 | |||||||
|  | 
|  | Ämnesverktyg | Visningsalternativ | 
|  2008-09-20, 02:56 | #1 | 
| Medlem Reg.datum: Sep 2002 Ort: ,  , Sweden. 
					Inlägg: 4
				 |  Cab Views 
			
			Kan man förändra Cab Views till något som passar det lok som man kör i TSR, möligen en virtual bild behöver inte vara fungerande bara bildlik? Ny, men sökare! 
				__________________ CEN | 
|   |   | 
|  2008-09-20, 09:46 | #2 | 
| Medlem |   
			
			Förstår inte frågan riktigt men testa och tryck på å en gång vet inte omdet va det du ville ha hjälp med   | 
|   |   | 
|  2008-09-20, 11:18 | #3 | 
| Medlem Reg.datum: Mar 2003 Ort: Kista, Sweden. 
					Inlägg: 763
				 |   
			
			Några virituella bilder går nog inte. Cab Views är en interiörfil som ligger i en egen mapp. Här under är configen för Rc4. Det är altså interiören du vill ändra på. Det kan du om du har en annan interiör du vill ha istället med att bytta kuid-nummer men det måste vara något som fungerar. Under visar jag innehållet i Rc4s interiör mapp så kanske du förstår att det inte är så lätt att göra en bra interiör. 
				__________________ hgkn@bahnhof.se | 
|   |   |