![]() |
Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan. |
|
|
Ämnesverktyg | Visningsalternativ |
![]() |
#7 |
Medlem
|
![]()
Det är naturligtvis så att om man har en egen bana som är bättre så länkar vi till den istället. jag valde razorback för att den är mer lik en riktig bana än de övriga jag har testat.
Ni får alltså ha vilken bana som helst. Jag gör en spårplan i excel där vem som helst kan ansluta sin bana. Det vi måste veta är hur många portaler man har för anslutningen och vem som ansluter var. Jag kör södra delen på Razorback och har två anslutningar. jag återkommer med vad jag har för behov och vad jag kan skicka iväg till andra.
__________________
M v h /Pursche |
![]() |
![]() |