![]() |
Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan. |
|
|
Ämnesverktyg | Visningsalternativ |
![]() |
#34 |
Medlem
Reg.datum: Dec 2015
Ort: Åtvidaberg, Östergötland
Inlägg: 215
|
![]()
Idag vågar jag påstå att det svenska Railworks "sällskapet" har nått en otrolig milstolpe. Trelleborgs färjeläge har byggts och med det så går nu spåren från Trelleborg till Flemingsberg oavbrutet. Igentligen längre men med ruttbyte för närvarande.
![]() Hipp hurra ![]() ![]() En Rc4 står undanställd brevid Trelleborgs station i väntan på gryning och framtida uppdrag. ![]()
__________________
Glad 19 åring med mycket energi som älskar att bygga modeller och fota ![]() ![]() Hjälper även Arvid (Germundal) med sin rutt! Project Södra stambanan Bygger och försöker importera X61 till Railworks! X61-Tråden |
![]() |
![]() |
Taggar |
rw-rutter, södra stambanan |
|
|