Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > N3V Trainz > Trainz - Allmänt om Trainz

Svara
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2014-06-23, 16:35   #1
rac_hammer
Medlem
 
Reg.datum: Feb 2009
Ort: göteborg
Inlägg: 1 377
Skicka ett meddelande via MSN till rac_hammer
Standard

Jo lite skämtar du nog jag hade problem med mitt 2010 i helgen med ... Lok med texturgrupper skifte texturer hela tiden utan att det gick att ändra själv osv men var bara glad att det löste sig
rac_hammer besöker inte forumet just nu  
Svara med citat
Gammal 2014-06-25, 00:28   #2
CGD
Medlem
 
Reg.datum: Aug 2005
Inlägg: 881
Standard

Nej rac_hammer, verkligen nej. Jag skulle aldrig skämta om något sådant. Men jag är mycket medveten om inget skall kunna försvinna och sedan bara så där komma tillbaka helt utav sig själ. Men det var det som hände och jag står helt svarslös.
Jag har delat en 2TB hårddisk i tre delar. Trainz 2010, Trainz 2012 har 250 GB var och resten har min musik.
Men det enda vettiga jag kan komma på är att något i Trainz 2010 har jakat upp sig. Trainz 2010 är ju inte precis ett program som är speciellt smidigt. Ta bara det här med uppdateringarna som hela tiden kommer. Trotts att de dyker upp i spelet och kan laddas ner i spelet så fungerar det inte.
Eller fungerar det här för er andra?
CGD besöker inte forumet just nu   Svara med citat
Svara


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 01:39.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009