|
| Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan. |
|
|||||||
![]() |
|
|
Ämnesverktyg | Visningsalternativ |
|
|
|
|
#1 | |
|
Hedersmedlem
Reg.datum: Mar 2002
Ort: Trollhättan
Inlägg: 9 861
|
Citat:
Det ska jag kolla om det finns katter!
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Hedersmedlem
Reg.datum: Aug 2001
Ort: Sundsvall, Sweden.
Inlägg: 6 922
|
Hänt nått mer på rutten?
__________________
Mvh Pirpen |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Hedersmedlem
Reg.datum: Mar 2002
Ort: Trollhättan
Inlägg: 9 861
|
Hej!
Ja, lite grann. Hade annat att göra, bowlingen. Ska vara med Dövas SM i Skövde i nästa helg. Därför tränar jag mycket. Jag hade ett samarbete med Micke321 med fler nya projekt till MSTS+OR. Sen har jag en amerikanare som måste fixas till. Glad Påsk från den här tråden!
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Veteran
Reg.datum: Jul 2008
Ort: Fagersta
Inlägg: 5 542
|
Hej Totte! Bra att du har mycket annat att göra, då håller man inspirationen uppe. Lycka till med bowlingen och glad påsk!
__________________
Mvh Björn ![]() Tågklarerare, Fagersta Central, Nora, Smedjebacken och Mora |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Tidigare Traindriver94
|
Ja bra att du gör annat också, det är farligt att fastna bakom datorn hela dagarna
__________________
Mina arbeten i Trainsimulator 2012: Appleford - Slough Färdig Bergslagsbanan V2.0 Färdig! Bergslagsbanan V3.0 Under arbete! |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Hedersmedlem
Reg.datum: Mar 2002
Ort: Trollhättan
Inlägg: 9 861
|
Hej!
Nu är det dags för en bild! C:a 2km från Trollhättan.
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Medlem
Reg.datum: Jun 2012
Ort: Kristianstad
Inlägg: 763
|
Ser väldigt snyggt ut!
__________________
//AlleDahlle ![]() Øresundståg (X31K) Försöker just nu få in öresundståg(X31K/X32K) i Railworks/Train simulator |
|
|
|
![]() |
| Taggar |
| rw-rutter |
|
|