Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > Övrigt > Off-topic

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2013-12-28, 11:46   #22
Dson
Medlem
 
Reg.datum: Jul 2002
Ort: Morgongåva, Uppland, Sweden
Inlägg: 2 767
Skicka ett meddelande via MSN till Dson
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Jockes Visa inlägg
Uhm.. vi är 6 pers tror jag (i en bil för fem... får "hoppas" någon inte kan, annars måste man ju säga ifrån.. trist!), varav några finns på det här forumet (Bombardier Train, TobbeSvensken - kanske fler, vettetusan ) och en från Postvagnen, samt två som är aktiva inom SSS (vilket vi egentligen alla är..). Vi åker nu på måndag morgon =) Blir inte mer än sträckorna runt Grängesberg, vi hinner inte så långt innan mörkret kommer... Vi ska väl försöka göra något liknande under något senare lov (när det är ljust, haha) hade iaf jag tänkt, medans man fortf går i skolan
Ahaaaa, då är jag med. Trist. Jag sticker upp till Åre imorgon bitti och är uppe där i tre-fyra dagar, så då kan jag inte haka på.

Annars hade jag grymt gärna hängt med, men men, så är det ibland =)
__________________
På internet kommunicerar vi med tecken. Om du stavar och skriver som en idiot kommer du också att bli behandlad som en.
Dson besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 04:46.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009