![]() |
Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan. |
|
|
Ämnesverktyg | Visningsalternativ |
![]() |
#10 |
Hedersmedlem
Reg.datum: Aug 2001
Ort: Sundsvall, Sweden.
Inlägg: 6 919
|
![]()
Bönan: Tråkigt att du inte kan köra. Blev det efter senaste uppdateringen? Jag fick ju problem och tågen hacka fram, var 14 FPS hur jag än ställde inställningarna. Men nu sen jag lagt om Windows och RW, så fungerar det bra.
KMW: Vi har ju samma cpu, så jag undrar om du låst upp den till 4-kärnig? Och kan du ha cool and quet på i bios med den klockningen? Vet inte om jag ska prova klocka cpu och gpu lite???? Gör det nån skillnad tro?
__________________
Mvh Pirpen |
![]() |
![]() |