Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > Övrigt > Off-topic

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2011-11-11, 16:50   #10
Totte
Hedersmedlem
 
Reg.datum: Mar 2002
Ort: Trollhättan
Inlägg: 9 854
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Mazz Visa inlägg
Uj, ja det tar tid att flytta stora mängder data...

Ok, du måste ta reda på hur du kommer in i BIOS-setupen... De flesta om inte alla burkar jag har här hemma, så är det <delete>-knappen. Tryck den så fort du har startat om och datorn börjar "röra" på sig. Börjar den att boota XP som vanligt, så har du kommit för långt.
Jo jag lyckades få Bootsidan uppe och CD-DVD var redan märkt och tryckte F10 som spara och exit. Sen blev det svart i skärmen ett tag, jag tryckte huvudknappen för starta om igen och sen kom Xp igen.
Totte besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 01:44.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009