Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > Microsoft Trainsimulator / Open Rails > MS Trainsimulator - Allmänt om MS Trainsimulator / Open Rails

Stängt ämne
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2002-12-18, 16:43   #1
Pierre
Hedersmedlem
 
Reg.datum: Aug 2001
Ort: Sundsvall, Sweden.
Inlägg: 6 919
Standard

Tack Pson!

Så ska det se ut, fast den kanske blev t.o.m. skitigare än dom var i början (innan SJ fatta att det gick och tvätta dom!).

Skulle vara kul att se nått tåg/lok som vore lite skitigt med "förslitningsskador" typ: rost m.m. Menar inget överdrivet, utan matt i lacken med nån rostfläck o lite smuts.


http://pirpen.cjb.net/

Edited by - Pierre on 18 December 2002 16:46:01
Pierre besöker inte forumet just nu  
Stängt ämne


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp

Liknande ämnen
Ämne Startat av Forum Svar Senaste inlägg
Fotorealistisk "hytt" til RC-loket og NSB EL16 Kårepetter 3D-design/Ommålningar - MSTS / Open Rails 3 2004-08-22 22:50
Fotorealistisk Pass80 Pson 3D-design/Ommålningar - MSTS / Open Rails 15 2004-01-03 11:21
fotorealistisk cab..... Avslutat konto 3D-design/Ommålningar - MSTS / Open Rails 5 2003-05-23 14:27



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 19:46.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009