![]() |
Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan. |
|
|
Ämnesverktyg | Visningsalternativ |
![]() |
#4 |
Tidigare Traindriver94
|
![]()
Det tog cirka 3 timmar för mig. Dock berodde det inte på internet utan på att deras server var överladdad. Så det ska väl ta runt 20 min egentligen.
Har testat första scenariot nu där man "övningskör" med en övervakare. Spelet flyter på bra, grymt mycket man måste tänka på när man kör osv, vilket är väldigt roligt. Återkommer med mer info efter mer test!
__________________
Mina arbeten i Trainsimulator 2012: Appleford - Slough Färdig Bergslagsbanan V2.0 Färdig! Bergslagsbanan V3.0 Under arbete! |
![]() |
![]() |