Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > N3V Trainz > Landskapsdesign - Trainz

Visa resultat för omröstning: Kommer du att fixa PT GBG rutten när den släpps i juni?
Ja självklart, de e ju ett mästerverk! 20 32.26%
Nja kanske.. 19 30.65%
Nix! 23 37.10%
Antal röster: 62. Du får inte rösta i den här omröstningen

Svara
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2011-02-17, 23:42   #1
GBGtram
Medlem
 
Reg.datum: Jun 2009
Ort: Hisingen
Inlägg: 776
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av pizzakungen Visa inlägg
Hej Markus eran destinations skyltar det e ju bra men kan inte det stå västrafik me eller deras logga det kunde vart bra å typ hur många minuter den kommer kanske 10 min osv MVH Pizzakungen
Hej!
De är vår högsta dröm " nästan" men iså fall få vi göra en sådan skylt från 0 , alltså " gmaxa" en sedan scripta mm, visst Gampa e grym på de men just sådana script är mer avancerade och för mycket jobb nästan , efter som de inte finns någon likande vi kan "låna", Tyskarna e ju näst bäst när de gäller sånt men dom skyltarna e på tyska och va har försökt att ändra de utan resultat.. men vi jobbar vidare på det, dock bra ide med västtrafik loggan , har du fler ideer får du och ni andra gärna tipsa oss om hur vi kan förbättra rutten!
__________________

-En av grundarna-
Markus

Konduktör på Ringlinien
Rangerförare på Spôrvägen
GBGtram besöker inte forumet just nu  
Svara med citat
Svara


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 17:20.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009