![]() |
Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan. |
|
|
Ämnesverktyg | Visningsalternativ |
![]() |
#3 |
Tidigare Traindriver94
|
![]()
Precis. Och när man kör buss måste man ju vara lite mer på alerten än om man kör tåg. Plus att man har mer kontakt med resenärerna.
Vad jag har förstått kommer man kunna köra Buss, Trådbuss, Spårvagn, Ledbuss samt "cable car". Inte illa! Dock tycker jag inte om att bilen vinglar så mycket, som man ser i videon..
__________________
Mina arbeten i Trainsimulator 2012: Appleford - Slough Färdig Bergslagsbanan V2.0 Färdig! Bergslagsbanan V3.0 Under arbete! Senast redigerad av Micke.L den 2010-11-28 klockan 15:17. |
![]() |
![]() |