Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > N3V Trainz > Landskapsdesign - Trainz

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2010-06-10, 11:32   #32
nejmeg
Medlem
 
Reg.datum: Nov 2007
Inlägg: 175
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av bönan Visa inlägg
Har lite mera problem nu... Efter att jag hade byggt fram till Rättvik, så sparade jag. Då kom det upp en ruta som sa att jag inte kunnde skriva över rutten. Så istället sparade jag den som en ny bana. Dock finns inte den nya banan kvar längre. Jag tror att det beror på att hela TRS-mappen är skrivskyddad. Så, jag avbockade "Skrivskydd". Datorn jobbade en stund, och sedan stängdes rutan. Men när jag öppnar egenskapsrutan igen, så är "Skrivskydd" fortfarande i. Någon som har en lösning?
*Suck* Windows... Har ärligt talat ingen aning om vad det kan bero på. Exakt vilken mapp syftar du på är skrivskyddad? Typ sökväg eller nått vore bra
nejmeg besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 16:22.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009