Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > N3V Trainz > Trainz - Allmänt om Trainz

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2010-04-19, 15:47   #10
Bengan
Hjälpsamfotograf & Hedersmedlem
 
Reg.datum: Aug 2001
Ort: Huddinge, Sweden.
Inlägg: 6 376
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av rac_hammer Visa inlägg
jo om det bara vore så lätt så jag har lagt många timmar på att försöka lära mig hur man bygger men än så länge kan jag bara repainta. Men jag hoppas någon tar sig an dessa vagnarna för är ju en rolig grej som borde gå att göra genom att ta en av de vagnar som finns ute idag och sedan ta delar av payware rc loket och klistra ihop?
90-talsvagnarna är gjorda utav tufftuff och det är han som sitter på 3d-filerna. Tyvärr, så är han nog inte aktiv längre. Då hans senaste besök på forumet, var i december 2007.
__________________
Bengan
Bengan besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 09:50.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009