Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > Microsoft Trainsimulator / Open Rails > MS Trainsimulator - Allmänt om MS Trainsimulator / Open Rails

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2002-11-01, 10:23   #11
DV12
Senior Member
 
Reg.datum: Apr 2002
Ort: , , Finland.
Inlägg: 651
Skicka ett meddelande via MSN till DV12
Standard

Citat:
quote:
Kanske jag låter lite tjurig och tvär, men det är väl ett svenskt forum det här och då tycker jag personligen att det borde vara bilder på svenska tåg i snarlik svensk miljö. Vill jag se utlänska tågbilder går jag hellre in på ett annat forum och kikar. Det här är min åsikt, men låt inte den hindra er från att posta fler bilder.

Bengan.

Så du menar att bara för att det här är ett svenskt forum så skall det inte få finnas bilder på utländska tåg här!Vad är det för stil?!Forumet är väl öppet för alla så man får väl skicka bilder och prata om hurudanna tåg som helst!Om det bara skulle pratas om svenska tåg här vad tror du då att vi"icke svenskar"skulle tycka om det!Men det är kanske det du vill att det bara skall finnas svenska medlemmar här!


/Johan
DV12 besöker inte forumet just nu  
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp

Liknande ämnen
Ämne Startat av Forum Svar Senaste inlägg
Jag är osäker för vad man ska posta bilder... DJTimboy Off-topic 1 2003-05-14 10:20
Gårdagens bilder ligger online Pson Off-topic 0 2002-12-02 07:54
Här kan ni posta bilder på arbetståg ute i Sverige Trigger Off-topic 10 2002-11-26 23:09
Ligger Dot.nu nere hos er med? Mson Off-topic 3 2002-06-17 09:31



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 19:07.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009