|
| Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan. |
|
|||||||
![]() |
|
|
Ämnesverktyg | Visningsalternativ |
|
|
#46 |
|
Moderator
Reg.datum: Dec 2002
Ort: Jönköping
Inlägg: 2 867
|
Basse: Snyggt!
Skickligt/mycket tålamod att lägga spår på ett sånt sätt med tanke på hur jobbigt RS kan bete sig ibland i mina ögon.Mazz: Mycket trevligt stationshus, det passar verkligen in på de allra flesta svenska banor!
|
|
|
|
|
|
#47 |
|
Hedersmedlem
Reg.datum: Sep 2001
Ort: Vendelsö
Inlägg: 4 502
|
Sådär, då är äntligen Alvesta klar för att läggas upp. Ska bara packa ihop den o kopiera upp den till BB.
Senast redigerad av Mazz den 2009-10-16 klockan 17:52. |
|
|
|
|
|
#48 |
|
Veteran
Reg.datum: Nov 2001
Ort: Onsala, , Sweden.
Inlägg: 8 149
|
Mums filibabba!!!
Synd att jag inte är Kuju-rallare.
__________________
"Det är kanske för sent att lära sig nåt nytt" - Bengan travesti LAn
|
|
|
|
|
|
#49 |
|
Tidigare Ruben
Reg.datum: Oct 2008
Ort: Stockholm
Inlägg: 2 907
|
Kul det blir med nytt stationshus, och dessutom är det riktigt snyggt Mazz!
Lan: Nu finns ju RW till försäljning. Tror det har än del förbättringar, än den äldre varianten KRS, ifall du ska köpa den.
|
|
|
|
|
|
#50 |
|
Veteran
Reg.datum: Aug 2001
Ort: Mölndal
Inlägg: 4 267
|
__________________
![]()
|
|
|
|
|
|
#51 |
|
Medlem
Reg.datum: Feb 2005
Ort: Gnesta, , Sweden.
Inlägg: 587
|
Det ser helt underbart ut.
|
|
|
|