Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > Övrigt > Off-topic

Svara
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2009-04-10, 04:27   #1
Julian
Medlem
 
Reg.datum: Jul 2007
Inlägg: 733
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av sicknote Visa inlägg
Jag tycker ni ska ta och kolla upp det där, visst kan det vara ett fotomissöde, men det kan också vara ytterligare en tummör?

http://www.expressen.se/nyheter/utrikes/1.630288
Länkat till Expressen

http://www.alltombarn.se/halsa/glimr...n-tumor-1.6758
Länkat till alltombarn.se


Nu vill jag ju inte skrämmas eller så, vill bara väl.

God fortsättning och glad påsk!
/Martin
Min moster jobbar som undersköterska/fotograf. Hon var fotograf på en av hennes jobbarkompisars bröllop. När paret stod utanför kyrkan och blev fotade så tog hon bilder på deras barn. Hon la märke till att den ena pojken fick olika färg på sina ögon. Hon berättade det för mamman i familjen efter att ha läst artikeln i expressen. Och det visade sig tyvärr att pojken hade en tumör bakom ena ögat. Vet dock inte hur det gick med honom, tror han lever eftersom jag inte har hört nåt om det sen familjen var på undersökning och fick reda på hur det låg till. Hemskt iallafall
Julian besöker inte forumet just nu  
Svara med citat
Svara


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 11:13.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009