Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > Microsoft Trainsimulator / Open Rails > MS Trainsimulator - Allmänt om MS Trainsimulator / Open Rails

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2002-07-29, 22:57   #6
pgn808
Member
 
Reg.datum: Nov 2001
Ort: Stockholm, , Sweden.
Inlägg: 37
Standard

Första gången man fick hjälpa till här på forumet. Känner mig jävligt stark nu Säg att min dator inte är helt kry... Jag köper det. Det är förmodligen något annat som spökar, tror jag. Har du annars något som förbättrar frame-raten utan att behöva dra ner för mycket. Eller vad kan man dra ner utan att tappa för mycket grafik?

Du lät faktiskt inte så hård, jag har väl lite dåligt självförtroende på det här forumet. Har ju sett hur tonen är bland vissa av dem som är här. Ser mer ut som porr-chatten på aftonbladet ibland När det kommer till ordval.


MVH Patrik


pgn808 besöker inte forumet just nu  
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp

Liknande ämnen
Ämne Startat av Forum Svar Senaste inlägg
Trainz vs. Train Simulator Glyder Allmänt om tågsimulatorer 3 2004-09-18 19:04
Train Simulator Arcade Bowmore Off-topic 0 2003-10-23 21:53
Katastrofljud i Train Simulator niofem MS Trainsimulator - Allmänt om MS Trainsimulator / Open Rails 2 2003-09-03 18:43
Äntligen Tunnelbana till Train Simulator! Pson MS Trainsimulator - Allmänt om MS Trainsimulator / Open Rails 7 2002-10-22 18:51
Kan man det på Train Simulator! vfp420b MS Trainsimulator - Allmänt om MS Trainsimulator / Open Rails 4 2002-09-25 13:12



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 03:40.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009