![]() |
Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan. |
|
|
Ämnesverktyg | Visningsalternativ |
![]() |
#26 |
Medlem
Reg.datum: Jul 2010
Ort: Stockholm
Inlägg: 1 062
|
![]()
Jag har väl inte heller vart bäst eller ens bra på att komma med respons men jag gör vad jag kan, har vart upptagen med att jobbat en hel månad nu utan någon ledighet alls för att sedan kunna be om en löneförhöjning som jag nu har fått!
Men nog om mig och tillbaka till loket, kan snabbt säga att räcket som sitter på sidan av kolfickan sitter för högt upp, det ska gå i linje med det som sitter på hytt sidan. ![]()
__________________
![]() |
![]() |
![]() |