Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > N3V Trainz > Trainz - Allmänt om Trainz

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2017-06-10, 01:45   #11
benkegbg
Medlem
 
Reg.datum: Feb 2005
Ort: Fort McMurray, Alberta, CANADA
Inlägg: 1 396
Standard

Tack Crille. Jo visst vill jag någon gång i framtiden ladda upp min bana, fast jag är inte riktigt säker än på hur det ska gå till. Gäller framförallt det där med copyright och sådant. Jag försöker använder så mycket som möjligt som går att hämta hem från DLS så det är så att säga grönt ljus med att sprida vidare. Fast det är ju också mycket som är från STL och där är frågan hur jag ska gå tillväga.
Hur som helst. Jag bygger och bygger och kommer väl någon dag känna att nu är det klar. I väntan på det kan du titta på en karta över Bensland.
Bifogade filer
Filtyp: pdf Bensland karta.pdf (280.7 KB, 34 visningar)
__________________
Benkegbg
Är president i Bensland. Ett land där ALLA älskar att åka tåg.
benkegbg besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 

Ämnesverktyg
Visningsalternativ

Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 11:24.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009