| 
	
| Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan. | 
		
			
  | 
	|||||||
| 
		 | 
	Ämnesverktyg | Visningsalternativ | 
| 
			
			 | 
		#2 | 
| 
			
			 Medlem 
			
			
			
			Reg.datum: Feb 2009 
				Ort: Västerås 
				
				
					Inlägg: 1 901
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 
			
			1: villan har jag samma problem/fel med, men dem funkar ändå i spelet. Det borde bara vara att ta bort taggen "nightmode" i configen. 
		
		
		
		
		
		
			2: Har du provat ladda hem uppdateringarna till kontaktledningspaketet? Vet ej om det hjälper just dedär, men prova, återkom annars   http://www.e-buzz.se/forum/showthread.php?t=304453: Problemet gäller alla Telefonledningar från STW. Dem funkar ändå, men vill du bli av med meddelandet, ta bort taggen "height-range" från configen. Har inte påverkat funktionaliteten på saker jag gjort de på. Hoppas det funkade, säg till annars!    
		
				__________________ 
		
		
		
		
	//Joakim Wahlberg  | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 |