Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > Övrigt > Off-topic

Svara
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2012-08-17, 20:04   #1
leoj
Medlem
 
Reg.datum: Sep 2002
Ort: Stockholm, Sweden
Inlägg: 1 430
Standard

Vi är som dag och natt i vad vi gillar att göra, så är rätt fascinerande att vi har ändå lyckats vara ihop i 1 år.
Det finns inget hat mellan oss, det var mest att han inte klarade av det längre. Sen att jag var hans första partner gör det kanske lite svårt att få till hur saker borde vara.
Det är också i lite jobbigt att det gick "bra" då man vet att man tycker om varandra. Ibland funderar jag på om det vore lättare om man gjort slut av en anledning, så man fick lite mer förståelse i avslutet eller att man fått känna en annan känsla än älskar/gillar.

Vi får se när vi ska ses igen, det lär nog bli ett uppehåll på någon vecka eller så =)
__________________
/Leoj
Jaudidamdamdubidamdam
leoj besöker inte forumet just nu  
Svara med citat
Svara


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 02:17.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009