![]() |
Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan. |
|
![]() |
|
Ämnesverktyg | Visningsalternativ |
|
![]() |
#1 | |
Medlem
Reg.datum: Mar 2010
Ort: Skåne, Linderöd
Inlägg: 510
|
![]() Citat:
Den tungagruppen som verkar i det området jag kör i. Har koll på vilka som skulle ut. Men dom har snart gett upp. Det kvittar hur mycket dom anmäler. Inget händer.
__________________
Bygger numera i Tane /Björn |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Medlem
Reg.datum: Aug 2010
Inlägg: 4
|
![]()
Det hjälpte ju inte heller att Transportstyrelsen gick ut och skriftligen berättade att man skulle begränsa sina utökade kontroller till svenska åkerier. Hur många år är det nu som Frode Laursen (danskt) systematiskt har kört illegalt i Sverige? 4 eller 5?
|
![]() |
![]() |