Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > N3V Trainz > Landskapsdesign - Trainz

Visa resultat för omröstning: Kommer du att fixa PT GBG rutten när den släpps i juni?
Ja självklart, de e ju ett mästerverk! 20 32.26%
Nja kanske.. 19 30.65%
Nix! 23 37.10%
Antal röster: 62. Du får inte rösta i den här omröstningen

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2010-05-24, 23:17   #20
jgloket
Medlem
 
Reg.datum: Mar 2006
Ort: Ljungby, Kronoberg, Sverige
Inlägg: 23
Standard Banan funkar.

Jag har nu kört på alla delar av banan och har hållt mig på spåren hela tiden. Allt verkar fungera bra, efter de PM jag sänt och det jag lästa av andra på sidan. Däremot får jag inte den senaste spårvagnen, med fem vagnar glömt vad den heter, att vända vid ändhållplatserna. Kurvorna är för skarpa. Men M32 kör igenom utan problem. Är det nån som vet vad det kan bero på att spårvagnarna låser sig? Det enda jag kan reta mig lite på är att man kör mot rött i trafikljusen, är det fixat i V 1?

Finns det något mer konkret jag ska leta efter eller ska jag bara fortsätta att köra igenom staden med så många olika spårvagnar och linjer som möjligt nu.

jgloket besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 21:12.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009