Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > N3V Trainz > Landskapsdesign - Trainz

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2009-05-23, 16:00   #32
Joel
Medlem
 
Reg.datum: Feb 2002
Inlägg: 540
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Victor S Visa inlägg
Bombardier: Bara för att André har slutat att skriva på detta forum betyder inte det att han har slutat gilla tåg? André kanske inte har tid till trainz, då arbete/skolan går före datorn. Har du tänkt på det? Har du kontaktat André så du vet säkert att han har slutat gilla tåg? André kanske tar illa upp om han nu förmår titta in igen.
För mig tillför det här inlägget inget alls, tror inte att någon behöver en sån här redogörelse för att kunna räkna ut att Bombardier Train gjorde en gissning. Flera av forumets medlemmar borde försöka tänka på att tillföra något i sina inlägg istället för att bara påpeka fel.
Joel besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 10:51.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009