Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > Microsoft Trainsimulator / Open Rails > MS Trainsimulator - Allmänt om MS Trainsimulator / Open Rails

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2002-10-12, 11:00   #11
niofem
Guest
 
Inlägg: n/a
Standard

Jag tycker att det är kul att någon engagerar sig för att göra Train Simulator bättre. Jag har egentligen bara en invändning mot denna senaste version; färgdifferensen mellan själva loket och "passagerarvagnarna" är för stor. Tidigare har du ju kallat dina versioner av X2000-skin för olika saker (Metallic, Aluminium look m.m.), vad heter denna?

____________________

Med vänliga hälsningar
Lukas Nilson

www.s-klass.cjb.net
 
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp

Liknande ämnen
Ämne Startat av Forum Svar Senaste inlägg
Fotorealistisk "hytt" til RC-loket og NSB EL16 Kårepetter 3D-design/Ommålningar - MSTS / Open Rails 3 2004-08-22 22:50
Fotorealistisk Pass80 Pson 3D-design/Ommålningar - MSTS / Open Rails 15 2004-01-03 11:21
fotorealistisk cab..... Avslutat konto 3D-design/Ommålningar - MSTS / Open Rails 5 2003-05-23 14:27



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 13:40.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009