Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > N3V Trainz > Trainz - Allmänt om Trainz

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2009-03-29, 16:55   #25
Bengan
Hjälpsamfotograf & Hedersmedlem
 
Reg.datum: Aug 2001
Ort: Huddinge, Sweden.
Inlägg: 6 376
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Bombardier Train Visa inlägg
Lyckades faktiskt bli medlem på DLS igår, med mitt serialnumber och ingen annas! Åker heller ingen "Snålskjuts" som du påstår..... Ursäkta, men jag tycker inte man bara ska häva ut vad som helst, hur som helst. Av nå'n anledning ser det ut som det gör i min mapp (se bild längre upp ) Men nu är jag åtminstone medlem på DLS, så nu slipper jag ju fråga om sådant. Förut var det något problem med att välja användarnamn, men det var bara ett tillfälligt problem hos Planet Auran.
EDIT: Tycker det blev ett trist avslut på denna tråd faktiskt.
Åker heller ingen "Snålskjuts" som du påstår..... Ursäkta, men jag tycker inte man bara ska häva ut vad som helst, hur som helst.

Det är skillnad på att häva och häva.

Jag har aldrig påstått att du åker snålskjuts, men däremot att jag mer och mer har börjat tro det.
Hade jag hävt mig ut, vad som helst. Då skulle jag ha påstått, att du hade en piratkopia och inte nämnt ordet tro.

För att höja, ett trist avslut på tråden.

Skönt att det löste sig, med DLS för dig.
__________________
Bengan
Bengan besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 09:44.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009