Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > N3V Trainz > Trainz - Downloads

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2008-06-10, 13:37   #6
Moraty
Medlem
 
Reg.datum: Jun 2008
Ort: Blekinge
Inlägg: 1
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av vfp420b
Tänkte lägga upp Smålandsbanan nu för första gången, detta för att dels ni ska få testa hur den är och dels iaf jag får ännu en hårddiskkrasch så vet jag att banan finns kvar och att jag inte behöver bygga om hela "rasket".
Jag har "absolut" inte byggt klart allt ännu här, det kommer senare, även bilder också!
Banorna som "ingår" är: Nässjö-Vetlanda, Nässjö-Hultsfred, Nässjö-Tranås, Nässjö-Stockaryd, Nässjö-Värnamo, Vaggeryd-Jönköping samt Jönköping-Nässjö.
Tuta och kör!

Hejsan. ser att du e inne å snurrar mycket på småland. själv e jag från ankarsrum och uppvuxen med rälsbussarna undrar om du inte har en modell av denna?
Moraty besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 23:01.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009