Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > Övrigt > Off-topic

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2007-11-29, 16:49   #23
Jared
Tidigare Ugglan_1
 
Reg.datum: Jun 2007
Ort: Jönköping
Inlägg: 427
Skicka ett meddelande via MSN till Jared
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av simonbertilsson
Tack Daniel och alla andra.

Ugglan: Menar du verkligen att du aldrig åkt med en Volvobuss? Det låter ju väldigt udda... Det är mig veterligen det vanligaste fabrikatet på busschassin i Sverige.
Du säger förresten i ett tidigare inlägg att
"Ah! Volvo, och det säger allt".
Hur var det egentligen på den fronten?
Ojdå, en miss av mig... Volvobuss åker jag dagligen men volvolastbil eller lastbil överhuvudtaget har jag aldrig åkt. Jag menar att det är fina grejjer... Tycker om Volvos utseènde ända sen vi köpte våran Volvo 245 som nu är skrotad. Det är väl därför jag håller om Volvo... Sedan spelar andra saker in i varför jag gillar Volvo... Jag går i fordonsskola med bl.a transport som inriktning och där går jag, och det finns en kille i klassen som snackar om Scania 24/7 däfför vill ag reta honom lite det är väl mest därför... Men som sagt volvo har jag tyckt om längre än så.
__________________
Jag vill ha all form av kritik, både teknisk och konstruktiv kritik

Senast redigerad av Jared den 2007-11-29 klockan 16:51.
Jared besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 07:59.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009