Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > Övrigt > Off-topic

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2006-11-09, 16:42   #27
Labonte
Medlem
 
Reg.datum: Jul 2004
Ort: Ljungaverk, Ånge, Sverige
Inlägg: 41
Skicka ett meddelande via MSN till Labonte
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Fredrik
Labonte

Om du inte förstått problemet kanske du ska läsa igenom tråden.
Det har flertalet gånger inträffat att trådar blivit "oläsliga" för att medlemmar inte riktigt varit på det klara hur editeringsfunktionen skall användas.

Jag har skrivit exempel hur medlemmar gjort på forumet här 2-3 gånger i denna tråd så jag är ganska säker på att du bör få en uppfattning om du läser tråden igen
jo vet självklart vad själva problemet är/var, men kanske uttryckte mig lite knepigt, menade att problemet är ju dom som är så pass omogen att måste hålla på sådär, så kanske man skulle gå till roten med det problemet istället.

ja se dagens ungdomar (nu kände jag mig som att jag just passerade 60år ålder ) får dom inte lära sig vad "Frihet under ansvar" och individuellt ansvar är idag i skolan?

mina 2 ören är att kan man inte uppföra sig på ett vanligt internet forum så kanske man inte ska vara där.

/Daniel
Labonte besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 10:34.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009