Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > N3V Trainz > Trainz - Allmänt om Trainz

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2011-10-28, 19:22   #22
rely
Medlem
 
Reg.datum: Jul 2010
Ort: Stockholm
Inlägg: 1 062
Standard

"I'm speechless" som man säger. Vet inte riktigt om jag längre kan beskriva med ord hur otroligt snyggt och professionellt det hela ser ut! Så jag får helt enkelt låta "Smilies" göra jobbet åt mig.

Vad jag försöker säga är att jag personligen som kan en hel del om datorer och dess funktioner har aldrig lyckats begripa hur man animerar i 3D och allt som följer.

Ni som bygger modeller till trainz och andra simulatorer är helt otroliga och uppskattas verkligen av mig.

Nu när jag har en veckas lov och slipper oroa mig över skola och jobb så måste jag sätta mig och bygga en bana som skulle passa dina/era MAGNIFIKA skapelser.

EDIT: "flyttade" på mitt inlägg.
__________________
rely besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 

Ämnesverktyg
Visningsalternativ

Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 14:34.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009