Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > DTG - Train Simulator > DTG - Train Simulator - Downloads

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2009-02-07, 17:53   #6
bönan
Veteran
 
Reg.datum: Jul 2008
Ort: Fagersta
Inlägg: 5 542
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av mikael512
Hej,

Fast precis som du befarade så följer inte 'extra-materialet' med. Men det gick ändå bra att köra. Inga krascher som i MSTS. Men eftersom jag hade LogMate igång så kan jag rapportera felmeddelanden om missing blueprint for KMW Sweden, icepak.ice, SAD, Scenery, RSDerek RailSimulator och RSItalia Addon.
Mvh Mikael
Jaha, då måste ni väl hämta hem det också. KMW:s fina svenska hus finns att ladda ner här på sidan. Resten följer med DK2000 som finns på http://www.train-sim.org/. Ledsen att det blev såhär, men jag antar att jag inte får skicka med objekten i rutten?
__________________
Mvh Björn

Tågklarerare, Fagersta Central, Nora, Smedjebacken och Mora
bönan besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 

Ämnesverktyg
Visningsalternativ

Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 15:46.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009