| 
	
| Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan. | 
		
			
  | 
	|||||||
| 
		 | 
	Ämnesverktyg | Visningsalternativ | 
| 
			
			 | 
		#3 | 
| 
			
			 Medlem 
			
			
			
			Reg.datum: Aug 2001 
				Ort: Stockholm 
				
				
					Inlägg: 420
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 
			
			Jag testade att kopiera allt mellan rad 411 och 454 till den nya vagnen (A7 brun i det här fallet) och inredningen försvann. Testade på en godsvagn också och nya ljudets godsvagn kom med samt godsvagnen som jag kopierade ifrån som hamnade på den godsvagn jag ville kopiera till. 
		
		
		
		
		
		
		
	Men jag löste problemet, genom att bara kopiera allt som är mellan rad 417 till rad 427 så löstes problemet både på A7:an och godsvagnen så nu har jag precis de ljud jag vill ha till båda vagnarna ![]() För övrigt tack så mycket för guiden!  
		 | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 |