Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > N3V Trainz > 3D-design - Trainz

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2011-12-31, 18:12   #8
rely
Medlem
 
Reg.datum: Jul 2010
Ort: Stockholm
Inlägg: 1 062
Standard

Hej LAn!
Du kanske redan visste det här men skriver det här för säkerhetens skull!

I samband med pann bytet på hamra så gjorde dom även en förlängning på henne i fronten. ( Se bild nedan ) Anledningen till förlängningen var av säkerhets skäl vid koppling.


Som sagt, du vet kanske redan det här men ville bara vara säker. Med tanke på hur duktig du är på att bygga så är det alltid roligt att hjälpa till så mycket man kan för att göra det lättare för dig!



(Bilden är inlånad och jag äger inte rätten till den! Vill den som har tagit bilden att jag ska ta bort den så gör jag det med det samma!)
__________________
rely besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 14:02.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009