Visa ett inlägg
Gammal 2003-04-28, 17:20   #58
Mson
Medlem
 
Reg.datum: Nov 2001
Ort: Linköping, Sweden.
Inlägg: 523
Standard

Cd-Rom - Sony DVD rom finns i många versioner och är populär... Med DVD spelare är inte så många 100 lappar dyrare.!

Cd-RW-enhet

Billigare altenativ:

Sony CD-RW 48x/12x/48x IDE c.a 620 kr.

MSI CD-RW enhet 48x24x48x c.a 670 kr (En sådan har jag har funkat utan problem sedan jag kodade den rätt) Även den ska vara populär.


Högtalare vet jag inte vilka du ska välja men biltema har ju billiga

PS. Om du inte har någon lust att kolla på DVD-Filmer så behöver du inte köpa en DVD-Rom..! Med en CD brännare kan du ju installera spel och lyssna på musik via den och allt som en vanlig CD enhet!

Man kan oxå köpa en CD brännare Samsung nått som bränner CDRW och läser CD-R-RW-DVD. Men bränner inte DVD.. Sen finns ju DVD-Brännare som Bränner CD-R-RW-DVD och läser dom oxå. (Om du hade tänkt dig att kopiera CD skivor så kan man det oxå med bara en CD enhet. Bara att fixa Nero Burning Rom så kan man skapa Image väldigt lätt och sedan bränna!)


MvH. Mson


http://www.tagbilder.com
Mson besöker inte forumet just nu