Citat:
Ursprungligen postat av Slash2
har du tagit kontakt med dom om det där? det finns en möjlighet att de fått in många beställningar i och med juletider och kan ha "slarvat bort" en beställning?
|
Nejdå, inte så. Jag ringde dom om den och "det var på väg". Dessutom har dom ändrat beställningen efter att jag frågade... Jag ska ringa nu i veckan och fråga var dom egentligen har gjort med det.
Citat:
Ursprungligen postat av MatsH
Lite off-topic, men ändå.
Jag beställde ett addon till FS2004 där i okt 2005 och fick en orderbekräftelse via mail. Skickade ett mail i mars 2006 för att fråga vad paketet tog vägen utan att få något svar. Nu är det 2007, men det enda jag fått från dom är nå't förb-nnat nyhetsbrev, så jag hamnade i alla fall på deras mailinglista. Då jag beställde mot postförskott så har jag inte orkat bry mig. Vill dom inte sälja så slipper dom väl.
|
Tack för det svaret. Även fast det inte verkar så kul.
Men men... Jag frågar samma sak som Slash då. Dessutom är jag intresserad av ST2004 samt 2005 och TRS2006...