![]() |
Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan. |
|
Registrera | Members Area | FAQ | Medlemslista | Community-ware/Modell-shop | Sök | Dagens inlägg | Markera forum som lästa |
|
Ämnesverktyg | Visningsalternativ |
![]() |
#8 |
Veteran
Reg.datum: Nov 2001
Ort: Onsala, , Sweden.
Inlägg: 8 149
|
![]()
Nä men man får passa på när man har ångan uppe ;-) Det finns vissa fördelar med att vara pensionär, man kan ägna sig åt det man vill och inte det man måste, och detta är ju en relativt billig hobby (jämfört med modelljärnväg) !?
Fröken Ke har fått sina "spinkiga" ben ditsatta och det är åter dött lopp med Niklas. Det blir ju "oliiiiiidliigt" spännande vem som blir färdig först !?
__________________
![]() "Det är kanske för sent att lära sig nåt nytt" - Bengan travesti LAn ![]() |
![]() |
![]() |
Ämnesverktyg | |
Visningsalternativ | |
|
|