Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > Microsoft Trainsimulator / Open Rails > MS Trainsimulator - Allmänt om MS Trainsimulator / Open Rails

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2016-08-18, 18:00   #3
patsun
Medlem
 
Reg.datum: Feb 2004
Ort: Jakobsberg
Inlägg: 199
Skicka ett meddelande via MSN till patsun
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av bönan Visa inlägg
Placera en sound source där du startar. Då flyter det som en dröm. Samma bugg finns i Vista och 7.

Hett tips: inte de brölande korna som kommer överst i listan. De lär driva dig till vansinne inom kort (been there, done that)
Menar du att det är så enkelt?
Men då måste jag ju kunna placera ut objekt, vilket jag inte kan. Knappen som väljer objekt tar, i runda slängar, 1 min att trycka in. Sen när jag valt "ljudstolpen" så kan jag inte sätta ut den. Programmet svarar inte på musgester. Krysset står totalt still.
__________________
Och detta hälsar Patrik!
patsun besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 14:09.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009