|
| Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan. |
|
|||||||
![]() |
|
|
Ämnesverktyg | Visningsalternativ |
|
|
|
|
#1 |
|
Medlem
|
för någon månad sen/månader sen såg jag ett inlägg där någon hadde hittat en sida med en payware version av göteborgs spårvagn M28/29
jag har letat o letat genom forumet efter det inlägget med den länken. Om någon kan hitta det eller ge mej länken vore jag jätte tacksam.
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Medlem
Reg.datum: Jul 2009
Ort: Stockholms län
Inlägg: 498
|
Här har du länken till det inlägget: http://www.e-buzz.se/forum/showthread.php?t=24511.
__________________
X2an!
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Medlem
|
tack tack tack helt rätt
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Medlem
|
men vet någon om den här är körbar eller bara en modell?
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Medlem
Reg.datum: Jun 2009
Ort: Hisingen
Inlägg: 776
|
Jo jag tror att den går att köra i trainz den är ju byggd i Gmax men du vet att den kostar 50dollar!!!50X6= SvKr.
Men jag är 99,9%säker att den fungerar att köra med.. när du köper den får du den som en Gmax fil ( troligast) sen gör du om den till CDP-fil så blir den körbar!=)
__________________
![]() -En av grundarna- Markus Konduktör på Ringlinien Rangerförare på Spôrvägen ![]() |
|
|
|
|
|
#6 | |
|
Hjälpsamfotograf & Hedersmedlem
Reg.datum: Aug 2001
Ort: Huddinge, Sweden.
Inlägg: 6 377
|
Citat:
Sen som sagt 186 000 polys.
__________________
Bengan |
|
|
|
|