Ämne: Problem igen.
Visa ett inlägg
Gammal 2006-01-12, 20:47   #1
Bålsta
Medlem
 
Reg.datum: Mar 2005
Ort: Stockholm sweden.
Inlägg: 115
Standard Problem igen.

Hej, nu har jag fått ett problem igen när jag skulle överföra orginal objekterna till msts. Det som hände var att det inte ta emot track load databasen, och sen stängdes den av utan att ge en information om det. Nu ska jag berätta här nere hur det gick till.

När jag var klar med att skriva över filerna så skulle jag trycka på start för att se om allt var på plats. Jag började med att öppna RE i starten för att starta byggandet. Men när jag skulle kolla vad det var så kom plötsligt ett felmedelande mitt i installationen och stog så här nere på bildenerna.

Sen när jag hade läst klart hela den så fick jag ett till felmedelande. Och sen slutade med att hela rutten avbröts, och jag fick komma tillbacka till huvudmenyn i Re igen.

Hur ska jag göra för att jag ska öppna rutten igen och bygga?
Bifogade bilder
Filtyp: jpg Track,failed.JPG (175.5 KB, 56 visningar)
Filtyp: jpg Error track load..JPG (96.3 KB, 55 visningar)
__________________
file:///ELEVER%20på%20Hallon/Urbans%20elever/Glenns%20nya%20mapp/Glenns%20avatar.jpg
Bålsta besöker inte forumet just nu  
Svara med citat