Visa ett inlägg
Gammal 2008-11-11, 18:31   #5
_gege
Medlem
 
Reg.datum: Aug 2007
Ort: Borlänge
Inlägg: 480
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av Alexander Ödman
Självklart får man göra precis som man vill. Det finns inget rätt eller fel. Men i och med att _gege_ frågade om Svart- och vitpunkt så förklarade jag hur jag tänker. Men det är säkerligen inte bästa sättet.

Testa själv är bästa sättet att lära sig. Jag har tidigare känt att det är svårt att veta var man ska börja bara.

Hoppas ni förstår att jag gjorde detta av välvilja, inte att visa "jag kan". Hoppas ni också inte tar det som skryt, för det är jag verkligen inte ut efter, tro mig. Snälla.
Nej det trodde jag verkligen inte. Jag är väldigt tacksam för att du förklarade på ett enkelt och utförligt sätt. Klart man får prova sig själv fram också, men det går ju mycket lättare om man vet vad det är man gör, samt vad kurvverktyget i stort egentligen gör.

Därför var din förklaring guld värd, tack!
_gege besöker inte forumet just nu   Svara med citat