![]()  | 
	
		
 Favoritrutt? 
		
		
		Vilken är er favoritrutt av de ni har? :) 
	Med tanke på att jag inte har så många får det nog bli North Denmark rutten :D  | 
		
 NMJ :tumme_upp: 
	MVH Roberth Johanson.  | 
		
 KMJ för min del. 
	Hälsningar Olle M  | 
		
 Trolhättan!:tumme_upp::tumme_upp::tumme_upp::tumme  _upp: 
	 | 
		
 DK2000H. En dansk rutt :grin: :tumme_upp: Beror på att jag har varit där, flera gånger, i Danmark. Har då åkt Öresundståget över Öresundsbron. De var verkligen skoj! 
	 | 
		
 Citat: 
	
  | 
		
 Trollhättan:tumme_upp::tumme_upp::tumme_upp::appla  d: 
	 | 
		
 Konstigt, det är ju en exe fil, då man bara behöver trycka på en ikon och så installeras rutten. Men man måste välja rätt sökväg. I Danmark har man ett annat ställe där man installerar rutter en vad man har i Sverige. Öppna mappen Programmer, där har då DK2000H installerat sig förmodligen. Flytta den mappen (DK2000H) till denna sökväg.  
	C:Program\Microsoft Games\Train Simulator\Routes\DK2000H Om du inte gör det kan du istället när du installerar välja att rutten ska installeras till C:Program\Microsoft Games\Train Simulator\Routes\ Lycka till! :)  | 
		
 Citat: 
	
  | 
		
 Seaview5. ;) 
	 | 
		
 Citat: 
	
  | 
		
 BAT-filen finns redan. Den ligger i ruttens mapp. 
	 | 
		
 Finns det en BAT-fil, så prova att köra den ett par gånger till!  
	Min favoritrutt är Berlin Subway...  | 
		
 Citat: 
	
 Åter till ämnet. Jo Berlin subway är en väldigt intressant rutt, jag tycker om den rutten jätte mycket men inte min favorit :)  | 
		
 Citat: 
	
  | 
| Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 12:14. | 
	Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
	
	© Svenska 3D-Tåg 2001-2009